Jakie są zalety inżynierii wideokonferencyjnej?

Jakie są zalety inżynierii wideokonferencyjnej?

Wideokonferencja jest podobna w wielu aspektach do każdej innej odmiany telekonferencji. Pozwala dwóm lub większej liczbie osób rozmawiać w czasie rzeczywistym, bez konieczności przebywania w tym samym miejscu. W przeciwieństwie do telekonferencji, wideokonferencja pozwala uczestnikom na wzajemne poznanie się w trakcie rozmowy. W związku z tym, że jest to bardzo popularna forma komunikacji, nie ma co ukrywać, że jest to bardzo popularna forma komunikacji. Przejdźmy dalej, aby odkryć, jakie są zalety innowacji technologicznych związanych z konferencjami filmowymi?

trzy. Wejście/wyjście wideo online

video conference speaker and mic

Ludzie uczestniczący w niektórych wideokonferencjach potrzebują sposobu na sprawdzenie analizy tego, co dzieje się w wyniku techniki nauczania, a także sposobu na wzięcie udziału w dyskusji w formie wizualizacji informacji. W związku z tym, że jest to urządzenie do wprowadzania danych przez użytkownika filmu, zazwyczaj jest to kamera wideo, tego rodzaju jak kamera internetowa podłączona do laptopa lub samodzielny aparat cyfrowy. W niektórych przypadkach, wejście wideo może być wyświetlacz komputera lub tablicy cyfrowej.

Urządzenie wyjściowe wideo obejmuje urządzenie wyświetlające dla wizualizacji poprzez konferencję filmową. Urządzenie może obejmować laptopa lub komputera stacjonarnego monitora ekranu, projektor filmowy i ekran, telewizor, monitor LCD lub ściany klipu wideo.

cztery. Wejście/wyjście faktów audio

Podobnie jak klip wideo, audio wymaga, aby dostać się i wyjść jako składnik konferencji. Urządzenie wejściowe audio jest zwykle mikrofon lub zestaw mikrofonów. W zależności od konfiguracji spotkania, mikrofon może być wbudowany w laptopa lub często jest oddzielnym urządzeniem. W niektórych salach konferencyjnych, mikrofon jest umieszczony w całym domu lub podczas gdy w centrum z biurka.

Audio urządzenia wyjściowe mogą obejmować głośniki (jeden przykład jest, laptopy lub głośniki pulpitu wbudowane w), w pełni zintegrowane słuchawki lub technik audio ze wzmacniaczami i głośnikami w całej przestrzeni.

5. Sprzęt do eliminacji echa

Potencjalną wadą źle zaprojektowanych urządzeń administracyjnych wideokonferencji jest to, że kiedy inna osoba mówi, jest słyszana z badania procedury zdalnego zarządzania i może głos może być odbierany i wysyłany z powrotem w kierunku procedury pochodzenia, może to spowodować opóźnienie echa do podjęcia. Z tego powodu, echo anulowanie info przedsięwzięć technologicznych know-how są często sekcja wideo konferencje kurs działania. W związku z tym, że innowacje technologiczne zmniejszają opóźnienie dźwięku, czujemy się po prostu naturalnie.

Related Links

產生沉浸式視頻會議工作體驗的方法

What’s movie conferencing

Video clip conferencing for enterprises to solve a variety of conference troubles

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości