Różnorodność metod promowania rozwoju nowego typu wiejskiej gospodarki zbiorowej

Różnorodność metod promowania rozwoju nowego typu wiejskiej gospodarki zbiorowej

Wiejska gospodarka zbiorowa jest kluczowym elementem rozwoju i socjalistycznej gospodarki społecznej na obszarach wiejskich w Chinach i jest głównym punktem wejścia do realizacji strategii rozwoju rewitalizacji obszarów wiejskich i zapewnienia, że. 2021 Dokument Środkowy nr 1 podkreśla, że "reforma i innowacja wiejskiego systemu udziałów zbiorowych będzie zasadniczo realizować codzienne zadania w etapach w 2021 r., a rozwój i wzrost nowego rodzaju wiejskiej gospodarki zbiorowej". "Nowa wiejska gospodarka zbiorowa wkroczyła w nową fazę. Nowy typ wiejskiej gospodarki zbiorowej stał się okazją do rozwoju.

W odróżnieniu od tradycyjnej wiejskiej gospodarki zbiorowej, nowa wiejska gospodarka zbiorowa jest nową formą gospodarki opartą na reformie i innowacji systemu zbiorowego wiejskiego akcjonariatu, z ogólnym celem osiągnięcia wspólnego dobrobytu, uspołecznionym przydziałem zasobów jako kluczem, jaśniejszymi prawami własności, jaśniejszymi danymi dotyczącymi własności zbiorowej, jaśniejszymi kwalifikacjami członków zbiorowych, wprowadzeniem nowoczesnych rozwiązań w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem oraz zróżnicowanymi metodami prowadzenia działalności gospodarczej. Nową formą gospodarki jest system zdywersyfikowanego zarządzania. W całym kraju aktywnie promować nowy styl zbiorowej gospodarki wiejskiej w skuteczny sposób, aby zakończyć rozwój i wzrost zbiorowej gospodarki wiejskiej, promować rewitalizację wsi i zakończyć osiągnięcie wspólnego dobrobytu, aby dać niezbędne zapewnienie.

蔡加赞

Rdzeń łańcucha przemysłowego, w celu promowania rozwoju lokalnych cech rolnictwa. Istnieją regiony, w których rozwój rolnictwa i hodowli zwierząt jest kluczowy, a wiejskie instytucje zbiorowej gospodarki kultywują nowe rolnicze tematy biznesowe lub świadczą rolnicze usługi powiernicze w celu zwiększenia dochodów zbiorowych. Prowincja Shaanxi, Changzhi Tunliu District, camelot wsi i domków zbiorowych zgodnie z inwestycji kapitałowych w maszyny rolnicze samochodów spółdzielni rolniczych, dając produkcji i produkcji usług powierniczych dla pobliskich rolników. Według badania, w 2020 r. dla ponad 4000 rolników do produkcji i produkcji usług powierniczych, do podjęcia ponad 13.000 mu ryżu krzewów, ponad 6000 mu produkcji warzyw i owoców i produkcji, dla wsi zbiorowego dochodu prawie 50.000 juanów. Istnieją pewne regiony do nauki i parków technologicznych, parków przemysłowych jako medium, rozwój produkcji przemysłowej łańcucha przemysłowego w celu promowania rozwoju nowego stylu gospodarki zbiorowej. Jiangsu Zhangjiagang Yonglian wieś zgodnie z pracy inwestycyjnej, wieś zbiorowej zgodnie z inwestycji w akcje i dać zasobów ziemi i innych zasobów w celu zwiększenia zbiorowego dochodu, zbiorowego dochodu wsi w 2020 r. prawie 10 mln juanów. Istnieją pewne obszary geograficzne z pomocą zalet zasobów, zgodnie z rozwojem kultury i sztuki projektów usługowych, usług zarządzania, logistyki towarowej rozwoju gospodarczego i innych branż usługowych, w celu zwiększenia zbiorowego dochodu wsi. Zhejiang Jinyun County Hongkengqiao wsi do budowy rynku hurtowego rolników wokół źródła promieniowania, zgodnie z odliczenia opłat za stoisko, koszty zarządzania nieruchomościami w celu zwiększenia zbiorowego dochodu wsi, każdego roku wieś zbiorowego dochodu operacyjnego może być zwiększona o ponad 300.000 juanów.

Odkrywanie zasobów, elastyczne korzystanie z lokalnych standardów zasobów. Istnieje wiele powiatów, w których znajduje się miasto Chengguan, które wykorzystują lokalne zasoby glebowe o znacznej wartości do rozwoju gospodarczego w zakresie zarządzania nieruchomościami. Miasto Wanggao w dystrykcie Pinggui, mieście Hezhou, prowincji Guangxi, zbudowało "centrum handlowe dla rolników + sklep wystawowo-sprzedażowy produktów rolnych Liltou" i przeprowadziło ogłoszone wynajmy, z czynszami wynoszącymi ponad 98 000 juanów rocznie, co jeszcze bardziej zwiększyło zbiorowy dochód ekonomiczny wsi. Istnieją pewne regiony do zasobów ziemi kapitał rolny spółdzielni sposób na rozwój gospodarki zbiorowej na poziomie miasta, stymulując rozwój rolnictwa i hodowli zwierząt. Niektóre wsie odpowiednio wykorzystać wartość wykorzystania "cztery jałowe góry", "cztery strony ziemi" i innych "cichy" nieruchomości, tak, że potrzeby specjalnego rynku i lokalnych standardów zasobów, w rozwoju nowego typu Praktyczne wyniki okazały się dobre w rozwoju nowego typu zbiorowej gospodarki wiejskiej. Wieś Shuiquanwan w powiecie Yuzhong, Gansu, wdrożyła podejście "zbiorowa gospodarka wiejska + inwestorzy + rynek zbytu", aby scentralizować rozwój i projektowanie zasobów naturalnych, takich jak "cztery jałowe wzgórza" (jałowa ziemia, jałowe rowy, jałowe wzgórza i jałowe plaże, które nie zostały zakontraktowane dla gospodarstw domowych), lub aby rozwijać turystykę wiejską, zajazdy B&B i handel elektroniczny zgodnie z sesjami przetargowymi. Oprócz rozwoju turystyki wiejskiej, rozwój wsi, rozwój B & B zajazd, logistyki e-commerce, nowoczesnego rolnictwa, a zakończenie zbiorowej gospodarki na poziomie miasta w celu zwiększenia dochodów i generowania dochodów. Niektóre regiony podjąć doskonałe talenty do promowania jako koncepcji, zachęcać i przydzielać zdolnych ludzi ze zdolnością do pracy i szerokiej koncepcji, aby stać się bogatym, wyjść do zrobienia personelu biznesowego, absolwentów szkół wyższych i innych wzbogacenia do oddolnych organizacji partii wiejskiej, lub wybrać "sadzenia duże gospodarstwo domowe do podjęcia" "podwójne wspólne gospodarstwo domowe do podjęcia". "Nowy wiejski zbiorowy rozwój gospodarczy ma charakter podstawowy. Bozhou City, prowincja Anhui, Niu Ma Dian township do wdrożenia "rodzimych talentów + baza przemysłowa + rolnicy" podejście, stworzenie ponad 800 Townhip bazy informacyjnej talentów, aby przyciągnąć przepływ wybitnych talentów z powrotem do ponad 100, pełne wykorzystanie wybitnych talentów do promowania roli lidera, uruchomienie prawie 200 osób do udziału w prowadzeniu wsi zbiorowego rozwoju gospodarczego nowych projektów w celu promowania wsi zbiorowej gospodarki Rozwój i wzrost kolektywnej gospodarki wiejskiej.

Aktywa są inwestowane w akcje, aby zwiększyć stopień wykorzystania aktywów zbiorowych. Niektóre regiony wzmacniają preferencyjne polityki dotyczące nieruchomości, jednocześnie promując analizę ilościową poszczególnych funduszy w aktywa w akcje do inwestowania. Wenzhou City, prowincja Zhejiang, energicznie przeprowadził witrynę demonstracyjną Biura Finansów dyskontowania akcji i kwantyfikacji aktywów do analizy precyzyjnego łagodzenia ubóstwa, w pełni wspierając nowe projekty, takie jak rozwój i projektowanie zasobów wsi i zbiorowego zarządzania własnością, a następnie dyskontowanie akcji i kwantyfikację do rolników o niskich i średnich dochodach, aby rozsądnie promować generowanie dochodów dla rolników o niskich i średnich dochodach. W niektórych regionach, zróżnicowane fundusze łagodzenia ubóstwa na wsi są łączone i wprowadzane do wiejskich instytucji zbiorowej gospodarki w celu rozwijania wiejskiej gospodarki zbiorowej we współpracy z firmami zewnętrznymi, tworząc system powiązań kapitałowych "prowadzenia wsi z przedsiębiorstwami i promowania przedsiębiorstw z wioskami". Guangxi Dongxing City fuzji wykorzystanie różnych funduszy łagodzenia ubóstwa ponad 35 mln juanów, instytucji różnych miast, małych społeczności, aby aktywnie promować rozwój wsi zbiorowej gospodarki drogi, w którym Jiangping Town, Jiaodong Village instytucji rolników z pól lub kapitału ludzkiego do inwestycji przez wieś zbiorowej gospodarki spółdzielni rolniczych i przedsiębiorstw do wspólnego działania, staw krewetki dzierżawy, leasingu typu gruntów leśnych, dzierżawy gruntów, sadzenia "czerwona dziewczyna". "orzechy ziemne, itp, pierwsza połowa 2020 roku wsi zbiorowego dochodu zrobić więcej niż 470.000 juanów, w porównaniu z całkowitym dochodem w 2019 roku, aby zwiększyć więcej niż 60.000 juanów, i stale wzmacniać ogólną siłę wsi zbiorowej gospodarki.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości