Wybierz sposób spłaty kredytu, możesz zaoszczędzić setki tysięcy odsetek!

Wybierz sposób spłaty kredytu, możesz zaoszczędzić setki tysięcy odsetek!

Dlaczego większość ludzi, którzy dziś chętnie kupują dom, to młodzi ludzie, ponieważ młodzi ludzie stają przed wyborem małżeństwa, ale w tym roku, jeśli żonaty młody człowiek nie ma domu, może być zakochany w małżeństwie Dlatego kupno domu stało się dla mężczyzn rozważaniem Pierwsza kwestia. Szczerze mówiąc, kto nie chce mieć domu w dużym mieście, ale nie ma pieniędzy. Kupujący, którzy nie mają pieniędzy, mogą osiągnąć swoje życiowe wydarzenia tylko dzięki kredytom hipotecznym. Jeśli chcesz wybrać kredyt hipoteczny, czy wybierzesz równy kapitał i odsetki? lub Czy równoważny kapitał?

Dotyczy metody równej spłaty kapitału i odsetek

供樓計算機

Ogólnie rzecz biorąc, bez względu na to, jaką pożyczkę zdecydujesz się na zakup domu, są zwykle tylko dwie metody ostatecznej spłaty: pierwsza to równa kwota kapitału i odsetek. Równoważny kapitał i odsetki odnoszą się do kwoty głównej pożyczki i odsetek, które pożyczkobiorca spłaca co miesiąc równowartością kwoty pożyczki. Wśród nich miesięczne odsetki od pożyczki naliczane są od pozostałej kwoty pożyczki na początku miesiąca, a miesięczne odsetki są rozliczane. .

Ktoś może więc zapytać, czy metoda spłaty równego kapitału i odsetek pozwala zaoszczędzić odsetki? Autor najpierw przedstawia jej cechy: ponieważ miesięczna spłata jest równa, miesięczna spłata na początku pożyczki jest usuwana po miesięcznej spłacie odsetek. spłacany kapitał jest mniejszy, w późniejszym okresie kredytowania, ze względu na ciągłe zmniejszanie się kwoty kredytu, spłacany co miesiąc kapitał kredytu jest większy.

W rzeczywistości, jeśli chodzi o metodę równej spłaty kapitału i odsetek, wiele osób nadal decyduje się na to w prawdziwym życiu, ponieważ presja spłaty nie jest duża. Ten sposób spłaty w rzeczywistości wymaga więcej kredytów bankowych i trwa dłużej, a jednocześnie ułatwia rozsądne ustalanie miesięcznych spłat i zarządzanie finansami pożyczkobiorców. Dla tych, którzy potrafią „zarabiać pieniądze”, jest niewątpliwie najlepszy wybór.

Dlatego też, jeśli nie wiesz, jaką metodę spłaty zadłużenia wybrać, najlepiej wybrać równy kapitał i odsetki. Wszakże obecnie najpowszechniejszą praktyką jest metoda równego kapitału i odsetek, a większość banków rekomenduje tę metodę.

Spłata równowartości metodą główną.

W powyższej treści redaktor wspomniał, że równowartość kapitału i odsetek to tylko jedna z metod spłaty, a równowartość kapitału to inna metoda spłaty. Ekwiwalentny kapitał odnosi się do metody spłaty kredytu, która wyrównuje całą kwotę kredytu w okresie spłaty kredytu.

W rzeczywistości ekwiwalentny kapitał ma całkowicie odmienne właściwości niż równowartość kwoty głównej i odsetek i trudno jest rozróżnić te dwie metody spłaty. Cechą ekwiwalentu kapitału jest miesięczna spłata równowartości kapitału oraz odsetki generowane przez miesięczną spłatę pozostałej pożyczki. Ponieważ miesięczna kwota spłaty jest stała, a odsetki maleją, pożyczkobiorca będzie miał większą presję na spłacać na początku, ale z biegiem czasu liczba miesięcznych spłat maleje.

Ogólnie rzecz biorąc, gdy kupujący dom ubiega się o kredyt hipoteczny, menedżer kredytu hipotecznego często zaleca wybór równego kapitału i odsetek. Powodem jest to, że metoda równego kapitału i odsetek ma większą kwotę spłaty we wczesnym okresie, a następnie maleje. miesiąc po miesiącu, więc jest bardziej odpowiedni dla możliwości spłaty front-end. Silny pożyczkodawca.

Dokładnie to omówimy w tym artykule. W procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny sposób spłaty jest często jednym z trudniejszych do wyboru przez kupujących zagadnień, dlatego warto zapoznać się z powyższą treścią. Krótko mówiąc, po przeczytaniu porównania Powyżej dwóch metod spłaty kredytu, myślę, że już jesteś Wiesz, jakiej metody spłaty potrzebujesz? Musisz uważnie wybierać.Różnica między dwoma różnymi metodami spłaty jest nadal bardzo duża.

Website:

How to repay the most cost-effective way to buy a house These four methods can save a lot of money!

So zahlen Sie den kostengünstigsten Weg zurück, um ein Haus zu kaufen Mit diesen vier Methoden können Sie viel Geld sparen!

How to calculate the turnover of the bank to buy a house with a loan? What should I do if the turnover is not enough?

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości